Kurs protetyka stomatologiczna – dla kogo?

Kurs protetyka stomatologiczna jest przeznaczony dla stomatologów o różnych stopniach doświadczenia. Składa się z dwóch części: teorii i praktyki. Zajęcia prowadzą doświadczeni stomatolodzy. Dni i godziny szkolenia wyznaczasz sam. Poszerz swoje umiejętności. Zapisz się na kurs już teraz. Dlaczego u nas? Przeczytaj poniżej.

Dlaczego warto zapiać się na kurs protetyki stomatologicznej?

Pracujesz jako stomatolog? Masz doświadczenie? Poszerz swoją wiedzę i zdobądź nowe umiejętności. Doświadczenie sprawi, że na kursie protetyki stomatologicznej, łatwiej przyswoisz nowe wiadomości. Nie masz doświadczenia? Stawiasz w stomatologii pierwsze kroki? Nie obawiaj się. Uczestnictwo w naszym kursie doda ci odwagi. Na starcie zdobędziesz dodatkowe punkty i nie zaczniesz od zera. Doświadczeni lekarze-stomatolodzy prowadzą kurs w atrakcyjnej formie. Do każdego uczestnika kursu protetyki stomatologicznej dopasowany jest indywidualny system nauki. Połączenie teorii i praktyki, dobrze wyposażone sale szkoleń, profesjonaliści – to atuty, które na pewno zachęcą do uczestnictwa w kursie. Na zakończenie otrzymasz certyfikat i będziesz mógł wykonywać zabiegi protetyczne, co niewątpliwie zwiększy twój prestiż zawodowy. Nowe umiejętności zapewnią ci lepszą pozycję wśród lekarzy dentystów. Wiedza nie pójdzie w las, będziesz mógł ją wykorzystać natychmiast.

Czas na dobrą decyzję

Zapisz się już dziś na kurs protetyki stomatologicznej, a zapłacisz promocyjną cenę, którą możesz rozłożyć na raty. Miłą atmosferę otrzymasz gratis. Przyjmujemy zapisy: przez Internet, osobiście oraz telefonicznie. Wszystkie informacje znajdziesz na stronie Heroes of Dentistry. Kurs odbywa się w dniach powszednich oraz w weekendy (do wyboru) i godzinach dostosowanych do twoich potrzeb. Oferujemy również naukę indywidualną (cena nieznacznie wyższa). Materiały szkoleniowe otrzymasz od nas nieodpłatnie, w dniu rozpoczęcia. Zapisz się już dziś, nie zwlekaj, ilość miejsc ograniczona. Zdecydowany? Gratulujemy dobrej decyzji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *