Przeszczep włosów – odzyskaj pewność siebie już dziś

Niejednokrotnie wielu najsłynniejszych stylistów podkreśla, że to właśnie fryzura podkreśla walory naszej urody i maskuje niedoskonałości. Tymczasem ogromna ilość z nas boryka się z problem przerzedzonych włosów czy łysienia, co odbiera nam wiele możliwości wystylizowania swojej wymarzonej fryzury, a przede wszystkim pewność siebie. Nic więc dziwnego, że przeszczep włosów cieszy się ogromną popularnością i uznaniem wśród szerokiego grona osób. Co warto o nim wiedzieć? Przyjrzyjmy się mu z bliska.

Metoda BHT – perfekcyjny przeszczep włosów 

Metoda Body Hair Transplant (BHT) to niezwykle nowoczesna, innowacyjna technika przeszczepu włosów. Metoda polega na założeniu, że grafty są pobierane z innych partii ciała niż głowa. W związku z tym najczęściej wybierane są zupełnie inne miejsca, takie jak broda, pachy, jak również klatka piersiowa. Niejednokrotnie na głowie pacjenta nie można odnaleźć wystarczającej ilości włosów, które można by przeszczepiać w przerzedzone bądź łyse miejsca. Nawet taka sytuacja, przy wykorzystaniu nowoczesnej techniki pozwala na wykonanie efektywnego przeszczepu włosów. Na stronie internetowej https://klinikaprzybylski.pl/metoda-bht/ możemy zapoznać się z dokładną ofertą innowacyjnej techniki przeszczepu.

Bezpieczeństwo pacjenta zawsze na pierwszym miejscu

Wykonując przeszczep włosów, bezpieczeństwo zdrowia i życia pacjenta wciąż pozostaje priorytetem. To sprawia, że przed każdym zabiegiem, zarówno specjalista, jak i pacjent, dokładnie się do niego przygotowują. Przede wszystkim przeprowadzamy jest bardzo szczegółowy wywiad, który pozwala wyeliminować wszelkie przeciwwskazania bądź uniknąć nieprzewidzianych, negatywnych konsekwencji. Z całą pewnością choroby nowotworowe, cukrzyca czy choroby układu krążenia nie pozwalają na bezpieczne wykonanie przeszczepu.

Naturalnym jest, że po wykonaniu zabiegu przeszczepu włosów, w zakresie obszaru ingerencji, na skórze pojawi się zaczerwienienie, obrzęk oraz ból. To objawy, które samoistnie znikną wraz z biegiem czasu (najczęściej jest to czas kilku dni).

Szukasz skutecznego rozwiązania, które pozwoli na nowo cieszyć się doskonałą, bujną, zadbaną fryzurą, która stanie się jedną z największych walorów Twojego wyglądu? Twoje włosy są przerzedzone, pozbawione objętości bądź wraz z wiekiem doznałeś procesu łysienia? Postaw na skuteczny, bezpieczny przeszczep włosów metodą BHT, a osiągnięte efekty przerosną Twoje najśmielsze oczekiwania. Przekonaj się o tym osobiście!.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *